هر آنچه را نیاز دارید، می توانید در اینجا جستجو نمایید:

درباره ما

شرکت دانش بنیان هوشمند آرمان هماره، خالق اولین نوشت افزار هوشمند ایران با نام تجاری نوتوپیا (خانواده نوشت افزارهای هوشمند نوتوپیا) است.
ما پیش از هماره در قالب ساختارها و شرکت‌های مختلف در طول ۱۵ سال، پروژه‌های نرم‌افزاری-سخت‌افزاری متنوعی در زمینه‌های اتوماسیون، آموزش، تبلیغات، صنعت، فرهنگ و غیره انجام دادیم. محصولات و خدمات متعددی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه کردیم. این باعث شد که تجربه­‌های ارزشمندی را در استفاده از روش‌ها و فناوری‌­های روز به دست آوریم و از سوی دیگر تعامل با انسان‌هایی متخصص و ارزشمند را تجربه کنیم.با این پشتوانه، در سال ۱۳۹۸، برای افزایش تمرکز روی تولید محصولات کاربردی هوشمند (هوشمند افزارها)، شرکت هوشمند آرمان هماره را تأسیس کردیم و از همان ابتدا به تولید یک مدل مفهومی جدید برای نوشت افزارها (نوشت‌افزار هوشمند) پرداختیم که به خلق نوتوپیا، اولین نوشت‌افزار هوشمند ایران منجر شد.

پس از رسیدن نوتوپیا به تولید انبوه در سال ۱۳۹۹، با انتخاب شعار «بیش از آن چه که هست»، تولید محصولات ترکیبی هوشمند (هوشمند افزار) دیگری را شروع کردیم که هر کدام سعی داشتند در یک حیطه کاری از یک عادت و تکرار فراتر روند و استفاده‌کننده خود را به دستاوردی بیشتر از آنچه به آن عادت کرده بود، برسانند.

جِلوا، بستر تبلیغاتی-چاپی هوشمند با امکان تحلیل داده و نماگو، تابلوهای فرهنگی سخنگو که هر دو به همراه اپلیکیشن تلفن همراه مجهز به فناوری واقعیت افزوده ارائه می‌شدند، هوشمند‌افزارهایی بودند که در سال ۱۳۹۹ تولید و روانه بازار شدند.
بر همین اساس، شکل و سوی بازار و بازخورد مخاطبین محصولات قبلی، در سال ۱۴۰۰، ما را در هماره به سمت تولید هوشمند افزار جدیدی سوق داد که بتواند مفهوم بسته بندی کالاها را نیز از سکون و ایستایی رها کند و به این ترتیب، هوشمند افزار بَستار به عنوان یک راهکار بسته‌بندی برخوردار از نرم افزار تلفن همراه نیز در سال ۱۴۰۰، اجرا و معرفی گردید تا نقش جدیدی برای محتوای مندرج بر روی بسته‌بندی کالاها و محصولات قائل شود و بتواند آن را از یکنواختی به پویایی سوق دهد.
در کنار هوشمند افزارهای ذکر شده، تیم واقعیت مجازی هماره با عنوان هماره وی‌آر از همان ابتدای کار شرکت از سال ۱۳۹۸ شروع به فعالیت نمود و توانست همگام با روند رو به رشد متاورس و محیط‌های مجازی، به تولید نرم‌افزارهای متعدد واقعیت مجازی، ایجاد محیط‌های مجازی گوناگون و اجرای چند پروژه جذاب متاورسی بپردازد. کارستان، اولین متاورس دانشگاهی و مهارتی ایران، یک دنیای مجازی ایجاد شده توسط هماره وی آر می‌باشد.

نوتوپیا؛ اولین نوشت‌افزار هوشمند ایرانی
جلوا؛ بستر نوین تبلیغاتی
نماگو؛ تابلوهای فرهنگی سخنگو
بستار؛ راهکاری برای بسته‌بندی‌های هوشمند

کارستان (اولین متاورس دانشگاهی و مهارتی ایران)
کیت‌های آموزشی آزمایشگاهی مقطع ابتدایی
تالارهای فرهنگی مبتنی بر واقعیت مجازی
نمایشگاه‌های متاورسی

نوتوپیا؛ اولین نوشت‌افزار هوشمند ایرانی
جلوا؛ بستر نوین تبلیغاتی
نماگو؛ تابلوهای فرهنگی سخنگو
بستار؛ راهکاری برای بسته‌بندی‌های هوشمند

کارستان (اولین متاورس دانشگاهی و مهارتی ایران)
کیت‌های آموزشی آزمایشگاهی مقطع ابتدایی
تالارهای فرهنگی مبتنی بر واقعیت مجازی
نمایشگاه‌های متاورسی

شرکت دانش بنیان هوشمند آرمان هماره، خالق اولین نوشت افزار هوشمند ایران با نام تجاری نوتوپیا (خانواده نوشت افزارهای هوشمند نوتوپیا) است. ما پیش از هماره در قالب ساختارها و شرکت‌های مختلف در طول ۱۵ سال، پروژه‌های نرم‌افزاری-سخت‌افزاری متنوعی در زمینه‌های اتوماسیون، آموزش، تبلیغات، صنعت، فرهنگ و غیره انجام دادیم. محصولات و خدمات متعددی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه کردیم. این باعث شد که تجربه­‌های ارزشمندی را در استفاده از روش‌ها و فناوری‌­های روز به دست آوریم و از سوی دیگر تعامل با انسان‌هایی متخصص و ارزشمند را تجربه کنیم. با این پشتوانه، در سال ۱۳۹۸، برای افزایش تمرکز روی تولید محصولات کاربردی هوشمند (هوشمند افزارها)، شرکت هوشمند آرمان هماره را تأسیس کردیم و از همان ابتدا به تولید یک مدل مفهومی جدید برای نوشت افزارها (نوشت‌افزار هوشمند) پرداختیم که به خلق نوتوپیا، اولین نوشت‌افزار هوشمند ایران منجر شد. پس از رسیدن نوتوپیا به تولید انبوه در سال ۱۳۹۹، با انتخاب شعار «بیش از آن چه که هست»، تولید محصولات ترکیبی هوشمند (هوشمند افزار) دیگری را شروع کردیم که هر کدام سعی داشتند در یک حیطه کاری از یک عادت و تکرار فراتر روند و استفاده‌کننده خود را به دستاوردی بیشتر از آنچه به آن عادت کرده بود، برسانند.
جِلوا، بستر تبلیغاتی-چاپی هوشمند با امکان تحلیل داده و نماگو، تابلوهای فرهنگی سخنگو که هر دو به همراه اپلیکیشن تلفن همراه مجهز به فناوری واقعیت افزوده ارائه می‌شدند، هوشمند‌افزارهایی بودند که در سال ۱۳۹۹ تولید و روانه بازار شدند. بر همین اساس، شکل و سوی بازار و بازخورد مخاطبین محصولات قبلی، در سال ۱۴۰۰، ما را در هماره به سمت تولید هوشمند افزار جدیدی سوق داد که بتواند مفهوم بسته بندی کالاها را نیز از سکون و ایستایی رها کند و به این ترتیب، هوشمند افزار بَستار به عنوان یک راهکار بسته‌بندی برخوردار از نرم افزار تلفن همراه نیز در سال ۱۴۰۰، اجرا و معرفی گردید تا نقش جدیدی برای محتوای مندرج بر روی بسته‌بندی کالاها و محصولات قائل شود و بتواند آن را از یکنواختی به پویایی سوق دهد. در کنار هوشمند افزارهای ذکر شده، تیم واقعیت مجازی هماره با عنوان هماره وی‌آر از همان ابتدای کار شرکت از سال ۱۳۹۸ شروع به فعالیت نمود و توانست همگام با روند رو به رشد متاورس و محیط‌های مجازی، به تولید نرم‌افزارهای متعدد واقعیت مجازی، ایجاد محیط‌های مجازی گوناگون و اجرای چند پروژه جذاب متاورسی بپردازد. کارستان، اولین متاورس دانشگاهی و مهارتی ایران، یک دنیای مجازی ایجاد شده توسط هماره وی آر می‌باشد.
  • نوتوپیا؛ اولین نوشت‌افزار هوشمند ایرانی
  • جلوا؛ بستر نوین تبلیغاتی
  • نماگو؛ تابلوهای فرهنگی سخنگو
  • بستار؛ راهکاری برای بسته‌بندی‌های هوشمند
  • کارستان (اولین متاورس دانشگاهی و مهارتی ایران)
  •  کیت‌های آموزشی آزمایشگاهی مقطع ابتدایی
  •  تالارهای فرهنگی مبتنی بر واقعیت مجازی
  • نمایشگاه‌های متاورسی